serdar ambalaj ve temizlik malzemeleri

Kurumsal

serdar ambalaj kurumsal

Serdar Ambalaj ve Temizlik Malzemeleri 10 yıldır sektörde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ülkemizde ambalaj sanayinin geçirdiği değişimler içerisinde, firmanın yenilikçi felsefesi doğrultusunda, sektördeki yerini her zaman korumuştur. Türkiye piyasasında büyümeyi hedefleyen firmamız, günümüzün yoğun rekabetçi pazarında kalıcı ve sağlam bir yer edinebilmek için profesyonelleşmenin ışığında yürüyecektir. En üst seviyede müşteri tatmini, kaliteyi, verimliliği ve çevreciliği esas almış ve müşterilerine yansıtmayı amaç edinmiştir. Felsefemiz mükemmeliyetçi anlayışla ailemizi büyütmeye devam edebilmektir.

 

 


Misyon


Tüm çalışanlarımızın katılımı ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan, kalite anlayışını ilk hedef olarak belirleyerek, çağdaş ilke ve teknikler doğrultusunda, müşterilerimize en iyi servisi sunabilmek. Yaptıklarımızı bütünüyle bir değer şeklinde yaratıp, topluma katkıda bulunabilir bir şirket olabilmektir.

Vizyon

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm çevremizin, istek, ihtiyaç ve çıkarlarını koruyarak ambalaj sektörünün parlayan yıldızı olmak. Tüm amaçlarımız doğrultusunda firma devamlılığımızı sağlamaktır.

Kalite

 

 

Ürünlerimiz